ЕКСПЕРИМЕНТ! ChatGPT ПИШЕ СТАТТЮ ПРО СВІЧКИ.

ЕКСПЕРИМЕНТ! ChatGPT ПИШЕ СТАТТЮ ПРО СВІЧКИ.

ChatGPT ЗАПОЛОНИВ УВЕСЬ СВІТ.

Хтось пише стратегії за допомогою цього сервісу, а хтось просто розважається.  Проходжу вулицею, і чую розмову двох хлопців: "Скоро штучний інтелект замінить всіх" А чи так? Давайте з'ясуємо. Я попросила написати ChatGPT статтю про соєві свічки.  Що з цього вийшло - дивимося. 

"Соєві свічки - це інноваційний та екологічний продукт, який стає все більш популярним у сучасному світі. Вони виготовляються з воску соєвих бобів, що дає їм ряд переваг порівняно зі звичайними парафіновими свічками. В даній статті ми розкажемо про переваги використання соєвих свічок та як їх виготовити вдома.

Однією з головних переваг соєвих свічок є їх екологічність. Вони виготовляються з воску, який отримується зі стерильних соєвих бобів, що зроблює їх безпечними та безшкідливими для здоров'я людини та довкілля. Крім того, вони підтримують стійкий запах та довговічність горіння.

Соєві свічки мають приємний запах та стійкість аромату, оскільки воск соєвих бобів поглинає запахи набагато краще, ніж парафін. Вони також горять тривалий час, що зроблює їх більш економічними в довгостроковому використанні. Крім того, вони не виділяють шкідливих речовин та диму під час горіння, що робить їх безпечними для здоров'я та навколишнього середовища.

Якщо ви хочете виготовити соєві свічки вдома, вам знадобиться віск з соєвих бобів, кольорові фарби, ефірні олії та фітіль. Воск з соєвих бобів можна придбати в магазинах хобі та рукоділля. Для виготовлення свічок треба розтопити воск на водяній бані, додати кольорові фарби та ефірні олії."

Як вам текст? чи може замінити людську працю?